
Болгарка акумуляторна DWT AWS-20-125 D (діаметр диска 125 мм, 2 швидкості, потужність 20 В)
3 163 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики Акумуляторна кутова шліфувальна машина DWT AWS-20-125 D:
- Тип акумулятора Li-ion
- Номінальна потужність 20 В макс
- Число обертів холостого ходу (1/2 швидкість) — 8500/3700 в хв
- Різь шпинделя — М14
- Макс діаметр диска відрізного диска — 125 мм
- Макс діаметр шліфувального диска — 125 мм
- Макс діаметр дискової дротяної щітки — 75 мм
- Макс діаметр чашоподібної дротяної щітки — 75 мм
- Вага — 2,2 кг
- Офіційна гарантія 24 місяці
Особливості:
- Безщітковий двигун
- Захист від випадкового увімкнення
- Двопозиційний вмикач/вимикач
- Захисна муфта
- Швидке регулювання кожуха
- Різь шпинделя М14
Комплектація:
- Болгарка акумуляторна DWT AWS 20-125 D
- Додаткова ручка
- Ключ фланцевий
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
Ця модель акумуляторної болгарки комплектується окремо збірними акумуляторами та зарядним пристроєм, які сумісні з іншими моделями акумуляторного інструменту ТМ DWT. Акумуляторний асортимент ТМ DWT активно розширюється!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 3700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 3 163 ₴


