
Пила Торцювальна CROWN CT15233P (255 мм диск, глубина пропила 340 мм, закот праворуч/ліво 45 градусів)
13 005 ₴
- В наявності
Опис
Торцювальна пила CROWN CT15233P — сучасний верстат, який використовується для розпилювання деревини та інших матеріалів. Він дасть змогу виконувати торцовку заготівок із особливою ефективністю та простотою. Купити торцювальні пили з протяжкою CROWN CT15233P можна для дому або напівпрофесійного використання. Вона недорога, але водночас залишається функціональною, у неї високі характеристики, можливості. Ви зможете використовувати її, навіть не маючи великого досвіду експлуатації.
Потужний двигун
Торцювальна пила з протяжкою CROWN CT15233P використовує двигун щіткового типу, потужність якого 1800 Вт. Такий мотор здатний витримувати чималі навантаження, він довговічний, безперебійний. Його обмотка повністю виготовлена з міді, а додаткове просочення лаком покращує тепловідведення, захист від пилу.
Протягування
Завдяки системі протягування торцювальні пили Crown здатні обробляти заготівки, ширина яких набагато більша, ніж зазвичай. Механізм виготовлений на кулькопідшипниках, від чого переміщення блока плавне, немає люфтів, це збільшує якість роботи, робить її точнішою.
Фіксатор шпинделя
Щоб спростити процес заміни пиляльного диска в верстата, передбачена функція блокування обертання шпинделя.
Розпил у будь-якій площині
Ми хочемо порекомендувати Вам купити торцювальні пили з протяжкою CROWN CT15233P, вони здатні розпилювати будь-яку складність. Передбачена система регулювання нахилу диска, а також настроювання кута повороту столу. Така особливість уможливлює якісно настроювати пилку відповідно до будь-якого поставленого завдання.
Фіксація заготівки
Спеціальна струбцина дасть змогу виконати фіксацію заготівки на столі, що збільшити точність, безпеку виконання роботи.
Подовження столу
Робочий стіл сам по собі досить великий, але для забезпечення нормальної роботи з великими заготовками, у пилки CROWN CT15233P передбачена система подовження завдяки висувним скобам з упорами.
Лазерний покажчик
Лазерна указка показує місце, на яке припадає лінія різу. Вона дає змогу точніше позиціювати заготівку перед роботою. Додаткова зручність забезпечує вбудований LED-ліхтар.
5 причин купити торцювальну пилку CROWN CT15233P
- Потужна система двигуна та приводу забезпечують продуктивність верстата.
- Можна регулювати положення пиляльного диска або столу для складних розпилів.
- Передбачено підсвічування робочої зони, є лазерна указка.
- Встановлена струбцина для фіксації заготівки.
- Функція протягування спрощує розпилювання широких заготівок.
Особливості:
- Фіксатор шпинделя
- Регулювання кута нахилу/повороту пиляльного диска
- Протягування пили
- Система видалення пилу
- Поворотний стіл
- Маятниковий захисний кожух
- Струбцина
- Подовжувальні скоби
- Лазерний покажчик
- Вбудований LED-ліхтар
- Положення для транспортування
Технічні характеристики пила CT15233P:
- Номінальна потужність - 1800 Вт
- Тип двигуна — асинхронний
- Тип привода — редукторний
- Сила струму за напруги 220-230 В — 8.7 A
- Число обертів холостого ходу - 5500 минˉ¹
- Діаметр пиляльного диска - 255 мм
- Посадковий Ø диска — 30 мм
- Максимальна товщина пиляльного диска - 2,8 мм
- Максимальна висота пропилювання під кутом 90° — 80 мм
- Максимальна висота пропилювання під кутом 45° — 50 мм
- Максимальна ширина пропилювання під кутом 90 ° — 340 мм
- Максимальна ширина пропилювання під кутом 45° - 340 мм
- Кут повороту столу вліво від 0 до - 45°
- Кут повороту столу вправо от 0 до - 45°
- Розмір — 87,5х55,5х44
- Вага 16,1 кг
Комплектація:
- Торцювальна пила — 1 шт.
- Пиляльний диск — 1 шт.
- Мішок для збирання пилу — 1 шт.
- Ключ шестигранний — 1 шт.
- Подовжувальна скоба — 2 шт.
- Затискний гвинт — 1 шт.
- Гарантійний талон — 1 шт.
- Картонне паковання — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Виробник | Crown |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 340 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Кут повороту | 90 град. |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.1 кг |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 13 005 ₴
