-19%


Болгарка Grand МШУ-125-1250SE (плавний пуск, регулятор обертів, компенсатор потужності)
1 542 ₴
1 242 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка Grand МШУ-125-1250SE — універсальний інструмент побутового класу, яким можна виконувати різання, зачищення, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності двигуна (1250 Вт). Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості. З головних особливостей моделі Grand МШУ-125/1250SE варто зазначити плавний пуск, регулятор обертів і підтримання електронікою обертів двигуна під час навантаження. Все це робить купівлю економічно вигідним і розумним рішенням.
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- підтримка потужності у разі навантаження;
- металевий корпус редуктора;
- регулятор обертів;
- плавний пуск;
- компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 242 ₴
