-16%


Коса електрична Grand КГ-2700 (розбірна)
3 200 ₴
2 700 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електрична коса серії КГ-2700 від компанії GRAND — це легкий, маневровий і компактний інструмент для догляду за територією. Він слугуватиме гарною експлуатацією власникам фазенд, садів, приватних особняків, які націлені підтримувати в ідеальному стані газони, живу огорожу, насадження молодих дерев.
Особливості:
- ця модель має компактні розміри та має невелику масу
- характеризується екологічністю й максимально безпечна в експлуатації
- завдяки верхньому розташуванню двигуна унеможливлюється потрапляння вологи та бруду
- зручна велосипедна ручка
- можливість застосовувати в роботі різні ножі та волосінь
- характеризується ефективним охолодженням, завдяки якому не перегрівається тривалий час
Комплектація
- електрокоса Grand КГ-2700
- захисний кожух під котушку та ніж
- котушка з волосінню
- металевий ніж на 3 лопаті
- транспортується в картонній коробці
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
- Ціна: 2 700 ₴
