
Зварювальний апарат Мінськ MMA-360 (гарячий старт, форсаж дуги, функція антизалипання,чемодан)
2 100 ₴
- В наявності
Опис Зварювальний апарат інверторний Мінськ ММА-360 IGBT у кейсі
Електричне зварювання Мінськ MMA-360 має високі технічні показники, використовується для з'єднання металевих заготівок за допомогою зварювання, застосовуючи електроди змінного та постійного струму, що плавають.
Цей зварювальний апарат створений на основі інверторних технологій із використанням силових IGBT-транзисторів, завдяки чому вага та габарити апарат неабияк знижуються, водночас зберігається висока потужність і надійність зварювального шва.
Інверторне зварювання працює з діапазоном зварювального струму від 10 до 360 А, що дає змогу використовувати порошкові електроди діаметром від 1,6 до 4,0 мм. Зварювальний інвертор має високий ступінь захисту від перенавантаження, завдяки чому підвищується ресурс апарата.
Характеристики зварювального інверторного апарату Мінськ MMA-360:
- Виробник — Мінськ
- Тип електричного струму — постійний
- Напруга мережі — 220 В
- Кількість фаз — 1
- Потужність — 5.6 кВт
- Максимальний зварювальний струм — 360 А
- Мінімальний зварювальний струм — 10 А
- Максимальний діаметр електрода — 4 мм
- Мінімальний діаметр електрода — 1.6 мм
- Цикл роботи — 85%
- Клас ізоляції — F
- Клас захисту — IP21
- Охолодження — повітряно-примусильне
- Гарячий старт
- Функція антизалипання
- Форсаж дуги
- Вага — 2,8 кг
Комплектація:
- Інвертор Мінськ MMA-360 IGTB
- Щітка молоток
- Зварювальна маска- щиток
- Ремінь через плече
- Кабель із тримачем електродів
- Кабель із затискачем маси
- Кейс
- Інструкція користувача
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 2.8 кг |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.6 кВА |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
- Ціна: 2 100 ₴





