Опис
Напівавтомат зварювальний Spektr SAIW MIG/MMA-380 — це сучасна універсальна модель інверторного типу, яка спрямована на проведення зварювальних робіт у режимі напівавтомату або ручного. Призначений він для з'єднання сталей різних марок, кольорових металів, зокрема за допомогою флюсового дроту та створення захисного газового середовища. Під час зміни полярності є можливість працювати за допомогою спеціального дроту без застосування газу.
Ця модель дає змогу виконувати якісний акуратний шов, що не вимагає подальшого шліфування. Потужність апарата становить 6 кВт. Передбачене плавне регулювання зварювального струму в діапазоні от 10 до 380 А, що дає змогу застосовувати електроди діаметром від 1,6 до 5,0 мм. Високий зварювальний струм 380 А дає змогу проварювати товсті листи металу. Автоматичне встановлення зварювального напруження в процесі роботи під зварювальний струм гарантує високу якість зварювального шва. Напівавтомат обладнаний фірмовим протягуванням, також є можливість регулювання швидкості подавання дроту (1,5-18 м/хв). Застосоване бічне завантаження дроту, що дуже зручно. Діаметр дроту дорівнює 0,6-1,0 мм. ККД апарата високий — 85%.
В напівавтоматичному зварювальному апараті Spektr SAIW MIG/MMA-380 застосовані силові інверторні транзистори IGBT, що дало змогу отримати гарні показники потужності за невеликих розмірів і малої ваги агрегату. На лицьовій панелі є два дисплеї, які зображають зафіксовані позиції вольтажу та силу зварювального струму. У конструкції апарата є роз'єм для використання єврорукави. Зварювальний напівавтомат адаптований до тривалої продуктивної роботи, захищений від проблем із живленням і обладнаний ефективною системою охолодження. Реалізовані в моделі функції Anti-stick, що запобігає залипанню електрода в процесі зварювання, Hotstart, що забезпечує легке підпалювання зварювальної дуги й Arcforce, що виключає гасіння зварювальної дуги під час перенесення крапель розплавленого металу з електрода місце зварювання.
Особливості:
- технологія IGBT
- висока якість зварювального шва
- висока потужність
- легке підпалювання дуги, дуже гарне перенесення краплі
- плавне регулювання сили струму
- зварювання дротом, у середовищі газів і електродом
- можлива робота спеціальним дротом без газу
- регулювання швидкості подавання дроту
- бічне завантаження дроту
- 2 цифрові дисплеї
- активне повітряне охолодження
- фірмовий механізм протягування
- якісний єврорукав
- захист від перевантаження
- знижене енергоспоживання
- невелика вага та компактні розміри
Технічні характеристики зварювальний напівавтомат Spektr SAIW MIG/MMA-380 IGBT
- Тип — інверторний напівавтомат
- Струм зварювання — постійний
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність — 6 кВт
- Зварювальний струм — 10-380 амперів
- Діаметр дроту — 0,6-1 мм
- Діаметр електродів — 1,2-5 мм
- Охолодження — повітряно-примусильне
- Захист від перегрівання — є
- Тип ізоляції — Н
- Захист — IP21
- Клас інструмента — побутовий
- Вага — 15 кг
- Гарантія — офіційна по всій Україні 12 місяців
Купити зварювальний напівавтомат можна в нашому інтернет-магазині. Продаж і доставка за Харковом і всією Україною. У нас завжди низька ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Спектр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 14.8 кг |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 380 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
- Ціна: 6 900 ₴








