
Зварювальний напівавтомат Grand Professional MIG/MMA-360
10 560 ₴
7 560 ₴
- Готово до відправки
Опис
Зварювальний напівавтомат інверторного типу Grand MIG/MMA-360 — чудовий апарат професійного класу. Використовується для різного роду зварювальних робіт, як професіоналами свого діла, так і прихильниками. Агрегат зроблений на сучасному обладнанні з високої якості комплектуючих з урахуванням останніх тенденцій в інструментобудуванні. Завдяки застосуванню інверторної технології Grand MIG/MMA-360 має компактні розміри та досить скромну вагу — 9,5 кг. Споживання електроенергії апаратом, порівнюючи з класичними трансформаторами, у рази нижчими. Вам не варто більше переживати, що в мережі слабка напруга, або що сусіди нарікатимуть через стрибки світла! Модель може працювати в режимі напівавтоматичної зварки (MIG/MAG) у середовищі газу без нього (флюсовий дріт) і в режимі ручного дугового зварювання електродами (MMA) на постійному струмі. Струм зварювання плавно змінюється в межах від 20 до 360 А. З головних особливостей зварювального напівавтомату неодмінно варто зазначити такі: швидке заправляння дроту, наявність знімного "євро рукава", термозахист, два електронні дисплеї, можливість роботи від 160 В, функції гарячий старт і антизалипання електрода, світловий індикатор подавання дроту, універсальність і надійність. З усього перерахованого вище можна зробити висновок: Grand MIG/MMA-360 — чудовий вибір за розумні гроші!
Відмітні риси:
- Три режими зварювання: MMA. MIG-MAG (3 під режими роботи), TIG LIFT
- Мікропроцесорне керування зварюванням
- Захист від перегрівання
- Модуляція зварювального струму
- Робота за низької напруги в мережі (від 160 В)
- Довжина зварювальних кабелів 2 м
Функціональні особливості:
- плавне регулювання струму;
- два електронні дисплеї;
- світловий індикатор подавання дроту;
- стійка робота за слабкої напруги;
- можливість роботи з газом і без газу;
- потужні силові роз'єми;
- функції Anti Stick, Hot Start;
- знімний "єврокав".
Технічні характеристики зварювального напівавтомату Grand MIG/MMA-360
- Тип — інверторний напівавтомат
- Зварювальний струм - постійний
- Живлення від мережі 220 вольтів 50 герців
- Зварювальний струм — 30-360 амперів
- Діаметр дроту - 0,6-1,2 мм
- Діаметр електрода - 1,6-5 мм
- Охолодження - повітряно- примусове
- Захист від перегрівання — є
- Захист — IP21
- Клас інструмента - побутової
- Вага — 14 кг
Гарантія 12 місяців
Комплектація інструмента:
- зварювальний інвертор Grand MIG/MMA-360
- кабеля
- рукав для напівавтомату
- шланг для приєднання до балона
- комплект запасних наконечників
- хомути
- маска
- щітка-молоток
- інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | GRAND |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 8.5 кВт |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Тривалість навантаження | 80 % |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Механізм подачі дроту | Метал |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 5 кг |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 2.5 м/хв |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 13 м/хв |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 7 560 ₴









