
Кутова шліфмашина Білорус МШУ 180-2700М з плавним пуском
1 619 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфувальна машина Білорус МШУ 180-2700 М створена на основі комплектуючих високого рівня та призначена для відрізних і шліфувальних робіт у побутових і напівпрофесійних умовах. Ця болгарка має високу потужність складників 2700 Вт, водночас число обертів досягає 8000 об/хв, що дає змогу забезпечити високу ефективну виконання поставленого завдання. Кутошліфувальна машина використовується для роботи з відрізним диском діаметром не більш ніж 180 мм, наявність захисного кожуха гарантує безпеку під час роботи. Додаткова бічна ручка дасть змогу Вам міцно фіксувати інструмент.
Особливості:
- Система плавного запуску;
- Модернізований якір і крильчатка;
- Високі показники потужності;
- Корпус редуктора з металу;
- Швидкий доступ до щіток;
- Додаткова бічна ручка;
- Блокування шпинделя;
- Зручний і надійний інструмент;
Технічні характеристики болгарка Білорус МТЗ МШУ 180-2700М
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Максимальна потужність - 2700 ват
- Діаметр диска - 180 мм
- Обороти - 8000 в хвилину
- Регулювання оборотів - немає
- Плавний пуск - є
- Поворотна ручка - є
- Різьба шпинделя - М14
- Вага - 4 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вага | 4 кг |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 1 619 ₴





