
Мережевий шурупокрут Білорус ДЕ-1300/2ДФР зі швидкознімним патроном
1 500 ₴
1 162 ₴
- Готово до відправки
Мережевий шурупокрут Білорус МТЗ ДЕ-1300/2 DFR — якісний інструмент, призначений для загвинчування та відгвинчування гвинтів і шурупів, а також для свердління отворів.
Ця модель обладнана надійним електромотором потужністю 1300 Вт и DFR патроном на 10 мм, який сприяє швидкій заміні використовуваної насадки.
Інструмент має можливість плавної зміни числа обертів робочого шпинделя від натискання на кнопку, а також зміни напрямку його обертання на протилежне — реверсування.
Шурупокрут виготовлений із якісного ударостійкого пластику, а для більшої зручності в ньому є світлодіодна підсвітка.
Ергономічний дизайн, зручна форма ручки та легка вага шурупокрута дають змогу користувачеві працювати тривалий час без втоми.
Особливості:
- Реверс
- DFR патрон
- Міцний корпус
- Потужний двигун
- Посилений редуктор
- Якісне збирання
- Прогумований держак
- Регулювання швидкості обертання
- Простий доступ до вугільних щіток
Технічні характеристики:
- Тип свердлильного патрона — Швидкозатискний
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1300 Вт
- Кількість обертів — 0-450; 0-1600 об./хв
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 20 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
- Максимальний крутний момент — 24 H*m
- Вага — 1,3 кг
Комплектація
- Мережевий шурупокрут Білорус МТЗ ДЕ-1300/2 DFR
- Запасні вугільні щітки
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
- Ціна: 1 162 ₴
