-12%


Бензокоса Білорус МТЗ БГ-5500 (2 ножі, котушка з волосінню, ремінь рюкзак)
3 255 ₴
2 856 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Бензиновий тример Білорус МТЗ БГ-5500 буде Вам незамінним помічником під час роботи на дачах, городах, присадибних господарствах. Ви без особливих зусиль зможете косити траву та газон. Газонокосарка обладнана двигуном потужністю 5,5 кВт, це більш ніж достатньо для тривалої роботи коси. Дуже зручна в тому, що можна під час косіння використовувати як ніж, так і волосінь. Також обладнана газонокосарка кожухом, який захищає оператора від травм і сам інструмент від пошкоджень. Перевагою є двотактний двигун, а також японський карбюратор, місткість паливного бака становить 1,2 л. Якісне збирання газонокосарки продовжить термін експлуатації роботи.
Особливості:
- Японський карбюратор;
- Суцільний сталевий вал;
- Знижений рівень вібрації;
- Хромована поршнева;
- Якісне збирання та комплектуючі.
Технічні характеристики мотокоса Білорус МТЗ БГ-5500
- Тип двигуна - бензиновий одноциліндровий, двотактний
- Потужність - 5500 вт
- Об'єм двигуна - 52 кубічних сантиметра
- Обороти двигуна - 9000 в хвилину
- Тип палива - бензин з маслом для двотактних двигунів
- Пропорція паливної суміші - 25 до 1
- Обсяг паливного бака - 1,2 літра
- Привід - цільний металевий вал
- Штанга - пряма, не розбірна
- Ріжучий елемент - волосінь і ніж
- Ширина косіння ножем - 25 сантиметрів
- Ширина покосу ліскою - 42 сантиметри
- Клас інструменту - профі
- Вага - 9 кг
- Гарантія - офіційна по всій Україні 12 місяців
Комплектація
- бензокоса,
- нож-3Т,
- ніж на 40 зубів із переможевою напайкою,
- ремінь на два плеча,
- котушка з волосінню,
- комплект ключів,
- місткість для палива,
- інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 2 856 ₴









