-12%


Електрокоса Білорус МТЗ КГ-3100 (плавний пуск, комплект волосіні та ніж)
3 150 ₴
2 773 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Коса електрична має зручну "велосипедну" ручку та ремінь через плече, це дасть змогу максимально розподілити вагу коси та комфортніше використовувати її. У міцному надійному корпусі розміщений двигун потужністю 3100 Вт і крутиться головка, обертання якої становить 7000 обертів на хвилину. Плавний пуск двигуна, що неабияк зменшує його знос.
Серед величезного асортименту садової техніки тример для трави електричний гідно займають особливе місце. Характеризується електротример безпекою, зниженим рівнем вібрації, а також високою продуктивністю. Перед початком роботи рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією. У роботі електрична коса дуже багатофункціональна, легка та надійна.
Характеристики:
- Потужність: 3100 Вт
- Кількість обертів: 7000 об/м
- Діаметр різального диска: 255 мм
- Комплект насадок: 2 шт
- Вага: 6,8 кг
Особливості:
- Повністю мідна обмотка якоря;
- Плавний пуск для безпечної роботи;
- Верхнє розташування двигуна;
- Жорсткий вал у штанзі;
- Регулювання ручок за висотою;
- Ефективне повітряне охолодження;
Комплектація:
- 3 зубчастий ніж
- Шпуля під волосінь автоматична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Електрокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 380 мм |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3100 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
- Ціна: 2 773 ₴

