Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шурупокрут мережевий Білорус МТЗ ДЕ-1250 — якісний інструмент, призначений для загвинчування та відгвинчування гвинтів і шурупів, а також для свердління отворів.
Ця модель обладнана надійним електромотором потужністю 1250 Вт і швидкозатискним патроном на 10 мм, який сприяє швидкій заміні використовуваної насадки.
Інструмент має можливість плавної зміни числа обертів робочого шпинделя від натискання на кнопку, а також зміни напрямку його обертання на протилежне — реверсування.
Ергономічний дизайн, зручна форма ручки та легка вага шурупокрута дають змогу користувачеві працювати тривалий час без втоми.
Особливості:
- Реверс
- Міцний корпус
- Фіксатор увімкнення
- Якісне збирання
- Швидкозатискний патрон
- Регулювання швидкості обертання
Технічні характеристики:
- Тип свердлильного патрона — Швидкозатискний
- Напруга мережі/Частота струму — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1250 Вт
- Кількість обертів — 0-750
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максимальний крутний момент — 24 H*m
- Вага — 1 кг
Комплектація
- Шурупокрут Білорус МТЗ ДЕ-1250
- Запасні вугільні щітки
- Картонне паковання
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальний крутний момент | 24 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
- Ціна: 1 000 ₴

