Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Свердлильний верстат Eltos НС-1500 (1.5 кВт, Патрон 13+16 мм, Тиски)
Станок Eltos НСС-1500 має 5 швидкостей роботи, які регулюються в межах від 580 до 2650 хв. способом перестанови натяжного ременя на шківах, у коробці подавач.
Прозорий пластиковий захисний екран кріпиться поверх патрона, щоб запобігти потраплянню стружки на робочого.
Хід пінолі на 50 мм. Опорний майданчик можна повертати під кут до 45, і регулювати за висотою — це дає можливість працювати з різними заготовками.
Для надійної фіксації деталі передбачені спеціальні лещата, які встановлюються в пази на металевій опорі та фіксуються кріпленнями.
Має потужний асинхронний двигун на 1.5 кВт і водночас порівняно невеликі габарити.
Особливості:
- два змінні ключові патрони на 13 і 16 мм
- тиски в комплекте
- регулювання столу по висоті
- 5 швидкісних режимів
Характеристики:
- Споживана потужність: 1500 ватів
- Кількість швидкостей: 5
- Оберти: 580-2650 за хвилину (580, 850, 1220, 1650, 2650 об. хв)
- Тип патрона — ключовий
- Максимальний діаметр свердління: 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Кут нахилу робочого столу: 45 градусів
- Габарити робочого столу: 160 х 160 мм
- Вага: ~ 15 кг
Комплектація
- свердлильний верстат Eltos НС- 1500
- патрон ключовий 13 мм
- патрон ключовий 16 мм
- ключ для патрона
- лещата чавунні
- інструкція
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Болгарія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Споживана потужність | 1500 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 15 кг |
| Додаткові параметри | |
| Максимальний діаметр свердління | 16 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
- Ціна: 3 950 ₴

