Опис
Фрезер Вітязь МФ-2100Н — це інструмент, призначений для роботи з деревом, він чудово підійде для фрезерування пазів, а також зняття фасок. Використовуючи фрезер, можна також проводити фрезерування профілю плінтусом, робити жолоби, отвори, фігурне різання візерунків, орнаментів, написів, вирівнювати край заготівок. Ця модель створена на основі комплектуючих високого рівня. Має в обладнанні точний регульований глибиномір і металеву опорну станину. Обладнаний інструмент надійним якором із мідною обвиткою. Потужність фрезера становить 2100 Вт. Передбачена система регулювання числа обертів у діапазоні від 11500 до 3000 об./хв, завдяки чому підвищується точність і ефективність роботи.Фрезерування здійснюється цангами на 6 і 8 мм. Працює цей інструмент практично безшумно. Покращена в моделі система вентиляції. Є можливість під'єднання пилососа для збереження чистоти на робочому місці. Наявність двох бічних ручок дає змогу міцно фіксувати інструмент під час роботи.Фрезер Вітязь МФ-2100Н постачається в комплекті з набором фрез, що складається з 12 штук.
Особливості:
- Потужний двигун
- Регулювання обертів
- Точне встановлення глибини фрезерування
- Металева опорна станина
- Покращена система вентиляції
- Надійний якір із мідною обвиткою
- Можливість під'єднання пилососа
- Ергономічний дизайн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Вага | 4.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 3 700 ₴

