Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики болгарки DWT WS08-125 F
- Номінальна потужність 860 Вт
- Максимальна кількість обертів — 11 000 об. за хвилину
- Різь шпинделя М14
- Максимальний диск відрізного диска — 125 мм
- Максимальний діаметр шліфувального диска — 125 мм
- Максимальний діаметр гумового тарілчастого диска — 125 мм
- Максимальний діаметр дискової дротяної щітки — 75 мм
- Максимальний діаметр чашоподібної дротяної щітки — 75 м
Функціональні особливості - двопозиційний вмикач
Вага — 1,2 кг
Комплектація
- Кутова шліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації
- Ключ фланцевий
- Ключ гайковий
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
Розміри паковання — 32,5x12,5x12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 953 ₴


