-13%


Мережевий шурупокрут DWT BM02-10 ST (круткий момент 30 Нм,0-16000 оберт/хв, діаметр затискача патрона 0,8-10 мм)
1 500 ₴
1 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики мережевого шурупокрута DWT BM02-10 ST
- Тип дриля — шурупокрут
- Номінальна потужність — 230 Вт
- Число обертів холостого ходу 0-450/0-1600 обертів за хвилину
- Тип патрона — швидкозатискний
- Діаметр затиску свердлильного патрона 0.8-10 мм
- Крутний момент 0.7-30 Нм
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 25 мм
- Максимальний діаметр свердління в металі — 10 мм
Функціональні особливості
- 2 режими роботи — свердління й закручування
- Регулювання швидкості
- Реверс
- Гумова накладка на ручці
- Швидкозатискний патрон
- LED подсветка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 230 Вт |
- Ціна: 1 300 ₴
