
Дискова пила Інтерскол ДП-210/1900M (плавний пуск, компенсація потужності під час навантаження)
5 000 ₴
- Готово до відправки
Характеристики Товара
- Споживана потужність 1900 Вт
- Глибина пропилу 75 мм
- Номінальна напруга 220V/50 Гц
- Розмір пиляльного диска 210 х 30 х 2,5 мм
- Частота обертання 5000 об/хв
- Вага 6,4 кг
Опис
Дискова пила ДП-210/1900M
Сімейство однотипних дискових пил, яке поєднує спільні якості: сучасний дизайн, ергономічна форма та полегшена компактна конструкція. Друг від одного інструменти відрізняються діаметром пиляльного диска, потужністю мотора та масогабаритними параметрами. Можна сказати, що пилки мають розумно-достатню конструкцію, завдяки чому доступні за ціною та привабливі за технічними параметрами. Для тих, хто заглушує числа майстрів-аматорів, будь-яка з цих пил може стати оптимальним вибором, якщо правильно врахувати глибину різу та характер робіт.
Так, ДП-210/1900M має глибину розпилювання 75 мм, що досить для роботи з цілим набором різноманітних матеріалів: брус, дошка підлоги, паркет, ламінат, рейка для обрішення, вагонка, фанера, меблеві панелі, стільниці тощо. Іншими словами, ДП-210/1900M буде доречним під час будівництва тераси, під час покрівельних робіт, під час оздоблення приміщень, під час виготовлення меблів і всюди, де потрібна в'язка пила, яка завжди під рукою. Зауважимо, що завдяки малій площі опорного листа (підошви) пила може з високою точністю витримувати встановлений кут різання.
Про всі інші моделі лінійки доречно сказати, що вони універсали та придатні для масштабних робіт, пов'язаних із розпусканням деревини вздовж. Для точних поперечних порізів вони теж підходять, але вже важковаготи та з ДП-210/1900M не посперечать.
Для тих, хто стикається з вибором дискової пили вперше, поясним, що всі моделі «Інтерскол» забезпечені: механізмом регулювання глибини пропилювання, механізмом регулювання кута нахилу різання, підпружиненим нижнім захисним кожухом, що приховує диск у неробочому стані та кнопкою блокування випадкового увімкнення.
Особливості:
- Універсальна дискова пила для всіх різновидів столярних робіт.
- Потужний двигун забезпечує стабільність у роботі.
- Розпилювання під кутом 45o до поверхні.
- Твердосплавний пиляльний диск.
- Блокування шпинделя для легкої заміни диска.
- Просте встановлення глибини пропилювання за допомогою ексцентрикового важеля.
- Гумова накладка на основній ручці.
- Блокування випадкового увімкнення.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 6.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
- Ціна: 5 000 ₴
