
Дискова пила Інтерскол ДП-140/800, глибина пропилювання 45 мм, частота обертання 4200 обор/хв,диск 145 мм
2 500 ₴
- Немає в наявності
Характеристики Товара
- Споживана потужність 800 Вт
- Глибина пропилу 45 мм
- Розмір пиляльного диска 140 х 20 х 2,5 мм
- Частота врощування 4200 об/хв
- Вага 3,7 кг
Опис Товара
Опис роботи:
Дискова пила ДП-140/800 належить до родини однотипних дискових пил: ДП-140/800, ДП-165/1200, ДП-190/1600M і ДП-210/1900M, яке об'єднує загальні якості: сучасний дизайн, ергономічна форма та полегшена компактна конструкція. Друг від одного інструменти відрізняються діаметром пиляльного диска, потужністю мотора та масогабаритними параметрами. Можна сказати, що пилки мають розумно-достатню конструкцію, завдяки чому доступні за ціною та привабливі за технічними параметрами. Для тих, хто заглушує числа майстрів-аматорів, будь-яка з цих пил може стати оптимальним вибором, якщо правильно врахувати глибину різу та характер робіт.
Так, ДП-140/800 має глибину розпилювання 45 мм, що досить для роботи з цілим набором різноманітних матеріалів: дошка підлоги, паркет, ламінат, рейка для розв'язання, вагонка, фанера, меблеві панелі, стільниці тощо. Іншими словами ДП-140/800 буде доречною під час будівництва тераси, під час покрівельних робіт, під час оздоблення приміщень, під час виготовлення меблів і всюди, де потрібна в'язка пила, яка завжди під рукою. Зауважимо, що завдяки малій площі опорного листа (підошви) пила може з високою точністю витримувати встановлений кут різання.
Про всі інші моделі лінійки доречно сказати, що вони універсали та придатні для масштабних робіт, пов'язаних із розпусканням деревини вздовж. Для точних поперечних порізів вони теж припасовуються, але вже важковаговики та з ДП-140/800 не посмічать.
Для тих, хто стикається з вибором дискової пили вперше, поясним, що всі моделі «Інтерскол» забезпечені: механізмом регулювання глибини пропилювання, механізмом регулювання кута нахилу різання, підпружиненим нижнім захисним кожухом, що приховує диск у неробочому стані та кнопкою блокування випадкового увімкнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 3.7 кг |
| Максимальний діаметр диска | 140 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 45 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кут нахилу | 45 град. |
- Ціна: 2 500 ₴


