
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12Li DFR (знімний патрон)
1 560 ₴
1 342 ₴
- Готово до відправки
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12Li DFR ― надійна модель шурупокрута зі знімним патроном DFR від чеського виробника Grand, призначений для свердління отворів у дереві, металі, пластмасі, також ідеально підійде для загвинчування та відгвинчування шурупів, гвинтів, саморізів.
Ця модель обладнана потужним двошвидкісним редуктором із можливістю регулювання обертів у діапазоні від 0 до 1300 об./хв.
Джерелом живлення в інструменті є 12 В Li-Ion акумулятор ємністю 2 А·год, завдяки чому шурупокрут може працювати впродовж тривалого часу без підзаряджання.
В арсеналі акумуляторний дриля-шурупокрут Grand ДА-12Li DFR є: регулювання крутного моменту, функція реверсивного обертання, перемикач діапазону швидкостей і підсвітка.
До комплекту постачання входить додатковий акумулятор, зарядний пристрій і компактний кейс з ударостійкого пластику для зручності транспортування інструмента.
Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12Li DFR вирізняється компактними розмірами, невеликою вагою та збалансованою конструкцією.
Особливості:
- Знімний патрон
- Функція реверсу
- Підсвітка робочої зони
- Прогумований держак
- Збалансована конструкція
- Регулювання крутного моменту
- Електронне регулювання обертів
- Літієві батареї з високою ємністю
- Двошвидкісний механічний редуктор
Технічні характеристики:
- Тип акумулятора — Літій-іонний
- Напруга батареї — 12 В
- Ємність батареї — 2 А·год
- Діаметр патрона — 10 мм
- Максим. оберти — 1400 об/хв
- 1 режим швидкості — 0-400 об./хв
- 2 режим швидкості — 0-1300 об./хв
- Кількість ступенів затягування — 25
- Крутний момент — 30 Н·м
Комплектація
- Шурупокрут акумуляторний Grand ДА-12Li DFR
- Батарея живлення 2 шт.
- Пластиковий кейс
- Бита
- Зарядний пристрій
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Виробник: г. Брно, Чехія.
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 25 |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
- Ціна: 1 342 ₴




