Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики:
- Напруга — 220 В
- Частота — 50 Гц
- Споживана потужність — 1350 Вт
- Число обертів холостого ходу — 11 000 об/хв
- Діаметр диска — 125 мм
- Різь шпинделя — М14
- Гарантія — 12 місяців
- Вага — 2 кг
Особливості:
- шліфувальний круг 125 мм швидко змінюється завдяки конструкції шпинделя
- захисний кожух повертається і фіксується в необхідному для роботи положенні
- блокування кнопки увімкнення
- зручна під час роботи
Комплектація:
- Болгарка Білоруш БШУ-1350,
- коробка,
- інструкція (паспорт),
- бічна ручка,
- ключ для заміни диска,
- захисний кожух.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 000 ₴




