
Гравер Беларусмаш БГЕ-400 (підтримка обертів у разі навантаження, набір насадок, гнучкий вал, цанга 3.2 мм)
1 950 ₴
- В наявності
Гравер Беларусмаш БГЭ-400
Гравер Беларусмаш БГЭ-400 призначений для виконання шліфувальних, зачисних, фрезерувальних, гравіальних і свердлильних робіт, також його можна використовувати для заточування, відрізання, полірування та зачищення.
У своїй конструкції цей інструмент має двигун із високим запасом потужності 400 Вт, що дає змогу безперервно працювати в інтенсивному режимі. Основною особливістю Беларусмаш БГЭ-400 є висока швидкість обертання шпинделя та є можливість її регулювання за допомогою спеціального коліщатка. Оберти регулюються в межах 8000-35000 об/хв. На корпусі інструмента розташовано велику кількість отворів для кращої вентиляції. Передбачене блокування шпинделя для зручної та швидкої заміни обладнання.
Гравер Беларусмаш БГЭ-400 дуже якісний і точний інструмент. Для точніших робіт він укомплектований гнучким валом, за допомогою якого простіше справлятися з роботою у важкодоступних місцях. Гравер дуже легкий і компактний, що надає комфорту в роботі. В інструменті є можливість швидкої заміни щіток, не вдаючись до послуг сервісного центру. Для підвішування гравера передбачена спеціальна скоба, щоб він охолонув. Пластиковий кейс слугує надійним сховищем для цього інструмента, а також дуже зручний під час транспортування.
Особливості:
- компактність і невелика вага
- Прогумована частина корпусу
- регулювання кількості обертів
- підтримка постійної кількості обертів під навантаженням
- блокування шпинделя
- спеціальна скоба для підвішування інструменту для охолодження
- на корпусі розміщена велика кількість отворів для кращої вентиляції
Характеристики:
- Потужність - 400 Вт
- Напруга - 230 В
- Частота - 50 Гц
- Число обертів - 8000-35000 об/хв
- Затискна цанга - 3,2 мм
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- гравер Беларусмаш БГЭ-400
- гнучкий вал
- кріплення для фіксації на столі
- відрізний диск (різка металу, пластмаси)
- абразивні кулячки (шліфування, заточування)
- шліфувальний диск
- полірувальний диск (полірування)
- тримач дисків
- тримач для валиків (для встановлення валиків)
- свердло 3 мм (свердління)
- алмазні шарошки (шліфування)
- шліфувальний камінь
- інструкція з експлуатації
- пластикова валіза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Беларусмаш |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
- Ціна: 1 950 ₴






