
Ленточная шлифмашина Eltos ЛШМ-1010 (размер ленты 76 х 457 мм, быстрая замена шлифленты,регулировка оборотов)
2 250 ₴
- В наявності
Стрічкова шліфмашина Eltos ЛШМ-1010
Стрічкова шліфмашина Eltos ЛШМ-1010 завдяки високій продуктивності використовується для шліфування великих поверхонь з різних матеріалів таких як пластик, дерево, метал, шпаклівка, лакофарбові покриття. Дана модель має витривалий двигун потужність 1010 ват, здатний розвивати швидкість руху шліфувальної стрічки до 260 метрів в хвилину.
Стрічкова шліфувальна машина Eltos ЛШМ-1010 має в своєму арсеналі затискної важіль, за допомогою якого ви зможете швидко замінити шліфувальну стрічку без використання додаткових інструментів. Так само на корпусі інструменту є спеціальний регулювальний гвинт для точного встановлення стрічки на напрямних роликах. Електронне регулювання швидкості руху шліфувальної стрічки дозволяє оптимально підібрати обороти в залежності від оброблюваного матеріалу. Корпус інструменту виготовлений з ударостійкої пластмаси високої марки.
Гумові накладки на рукоятці інструменту дозволять уникнути ковзання при роботі. Кнопка пуску має дуже практичну конструкцію і має можливість фіксації у включеному положенні, для комфорту при виконанні тривалої роботи. Так само унікальності даної моделі надає спеціально пристосований, підйомний передок корпусу для шліфування у важкодоступних місцях і для роботи під кутом. Стрічкова шліфувальна машина має вбудовану систему пиловідсмоктування призначену для збору пилу, що утворюється при роботі, в мішок для збору пилу. Додаткова D-подібна рукоятка дозволяє надійно утримувати інструмент при необхідності обома руками.
Купити стрічкову шліфувальну машину ELTOS ЛШМ-1010 ви зможете в нашому інтернет магазині Хазяїн, отримавши 12 місяців гарантії.
Технічні характеристики стрічкова шліфмашина Eltos ЛШМ-1010
- Живиться від мережі 220 вольт 50 герц
- Потужність двигуна - 1010 ват
- Регулювання оборотів - є
- Швидкість протягання стрічки - 120-260 метрів в хвилину
- Довжина стрічки - 457 мм
- Ширина стрічки - 76 мм
- Вага - 3,2 кг
- Гарантія - 12 місяців
Купити стрічкову шліфувальну машину недорого можна в нашому інтернет магазині. Продаж і доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Вага | 3.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
- Ціна: 2 250 ₴






