
Болгарка Eltos МШУ-125-1250E, (регулювання обертів, полегшений доступ до щіток)
1 450 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Машина кутова шліфувальна Eltos МШУ-125-1250E
Технічні характеристики:
- Подовжена ручка.
- Діаметр диска: 125 мм.
- Напруга: 220 В /50 Гц.
- Потужність: 1250 Вт.
- Кількість обертів: 0-11000 об./хв.
- Резьба шпинделя М 14.
- Регулятор обертів: є
- Вес, кг: 2,2
Особливості:
- Регулювання обертів двигуна
- Блокування шпинделя для швидкої та зручної заміни кола
- Ергономічний дизайн
- Полегшений доступ до щіток
- Компактний і міцний корпус редуктора
- Зручний обхват ручки
- Гарантія 12 місяців
Комплектація
- Машина кутова шліфувальна Eltos МШУ-125-1250 Е
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для фіксації диска
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 450 ₴
