Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Машина кутова шліфувальна Eltos МШУ-125-1150
Технічні характеристики:
- Діаметр диска: 125 мм.
- Напруга: 230 В /50 Гц.
- Потужність: 1150 Вт.
- Кількість обертів: 11000 об/хв.
- Різь шпинделя М 14
Особливості:
- Тонкий дизайн.
- Легкий вес.
- Лабіринтне ущільнення для захисту кулькових підшипників від пилу та забруднень
- Підвищений захист від забруднення й пилу
- Додатковий шар захисного покриття
- Висока потужність двигуна
- Корпус з ударостійкого пластику
- Додаткові отвори для охолодження
- Знижений рівень шуму
- Ребриста поверхня для зручного захоплення
Комплектація
- Машина кутова шліфувальна Eltos МШУ-125-1150
- Захисний кожух
- Бічна ручка
- Ключ для фіксації диска
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Eltos |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 950 ₴

