
Полірувальна машина Grand МП-1850, плавний пуск, сплавтив регулювання обертів, стабілізація обертів
1 230 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 611-07-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Полірувальна машина Grand МП-1850 — новинка від відомого бренда електроінструменту, призначена для полірувальних робіт із поверхонь, розкритих лаком, фарбою тощо. Завдяки потужному двигуну (1850 Вт) і наявності електронного регулятора обертів, інструмент здатний підтримувати оберти до 3600 об/хв. Серед відмінностей моделі Grand МП-1850 варто виділити систему плавного пуску, стабілізацію обертів, невелику вагу, ергономічний дизайн, зручну ручку та швидку заміну полірувальних насадок.
Особливості:
- плавна регуляція обертів;
- плавний пуск;
- стабілізація обертів
- зручна ручка;
- захист від блокування диска;
- швидка заміна полірувальних насадок.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Вага | 3.3 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 3600 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 230 ₴
