-31%


Рубанок електричний Grand PE-1050 (перевертень, ширина ножів 82 мм, вибірка чверті, плавний регуль
3 214 ₴
2 214 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Електрорубанок переворотний Grand РЕ-1050
Головна особливість електричного рубанка Grand PE-1050 — це зручність у роботі та легка вага.Хожеться зазначити ергономічність рубанка й оригінальний дизайн. Робота цим рубанком принесе тільки задоволення без натяку на втому.
Стійкість рубанку забезпечує рівна алюмінієва підошва. Ця модель має функцію регулювання глибини стругання в діапазоні від 0 до 2 мм. Ножі виготовлені з міцного якісного матеріалу, що сприяє отриманню чистої та красивої поверхні.Високий рівень безпеки гарантує захисний кожух. Товар має гарантію терміном на 12 місяців і можливість експрес-доставляння по всій Україні.
Особливості:
- Висока швидкість обертання
- Майданчик для стаціонарного встановлення
- Лита алюмінієва платформа
- Вибір чверті
- Плавне регулювання глибини стругання
- Металевий корпус
- Широкі ножі
Технічні характеристики електрорубанок Grand РЕ-1050
- Потужність двигуна: 1050 Вт
- Номінальна напруга: 220V/50Гц
- Ширина стругання: 82 мм
- Глибина стругання: 0-2 мм
- Максимальна кількість обертів: 16000 об/хв
- Вага: 2,9 кг
Комплектація
- Рубанок Grand РЕ-1050
- Підставка-площадка
- Запасні ножі
- Кріплення
- Паралельний упор
- Затискач для правильного кута заточування ножів
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 2 мм |
| Максимальна ширина стругання | 2 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Вага | 6.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 214 ₴









