Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Особливості:
- Сучасний ергономічний дизайн
- Зручна збалансована ручка
- Невелика маса
- Швидкозатискний патрон
- Кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі
Характеристики:
- Потужність: 980 Вт
- Номінальна напруга: 220V/50Гц
- Кількість обертів за хвилину:
- режим — 350 об/хв
- режим — 950 об/хв
- Діаметр патрона: 10 мм
- Вага: 1,7 кг
Комплектація
- Шурупокрут мережевий GRAND ДЕ-980/2
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 980 Вт |
- Ціна: 1 300 ₴


