-18%


Лобзик Spektr Professional SJS-1600 (лазерна підсвітка, потужність 1600 Вт, швидкозатискний патрон)
1 700 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лобзик Spektr Professional SJS-1600 ― надійний електричний інструмент, слугує для точного розпилювання різних типів матеріалів. Даним лобзиком можна робити не тільки прямолінійний розріз, але й фігурний, є можливість різати за кутом до 45 градусов. Модель обладнана лазерною указкою та потужним електродвигуном 1600 Вт. Для виконання робіт із матеріалами різної щільності на апараті встановлений спеціальний регулятор швидкості руху пилочки.
Основні переваги Spektr Professional SJS-1600
- - швидкозатискний патрон
- - лазерна підсвітка
- — ця модель має ергономічний і компактний дизайн
- - обладнана потужним двигуном, що витримує тривалі навантаження
- - характеризується наявністю кулькових підшипників надійно захищених від пилу
- - легке регулювання швидкості різального полотна
- - опорна підошва, яка щільно прилягає до поверхні
Технічні характеристики Spektr Professional SJS-1600
- Країна виробник - Німеччина
- Живлення -Сіть 220 В
- Споживана потужність — 1600.0 (Вт)
- Довжина ходу пилки -100 мм
- Максимальна частота руху різального інструменту -3000.0 (хід/хв)
- Нахил підошви -45.0 (град.
- Регулювання обертів
- Матеріал підошви - Сталь
- Вага -1.750 (кг)
Комплектація лобзика Spektr Professional SJS-1600
- - лобзик Spektr Professional SJS-1600
- - шестигранний ключ для регулювання підошви
- - посібник для ознайомлення з інструментом
- - постачається в коробці
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Спектр |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 400 ₴









