
Бензопила Grand БЖ-4500 (ланцюг суперзуб)
3 500 ₴
2 808 ₴
- Готово до відправки
Опис
Бензинова пила Grand БЖ-4500
Бензопила Grand БЖ-4500 — це чудовий вибір якісного інструменту, необхідного для дачників і власників приватних будинків. Інструмент має досить потужний двигун і високу швидкість різання. Хочеться зазначити наявність антивібраційної системи, покращеної системи запалювання, автоматичного змащення ланцюга та блокування кнопки увімкнення.
Для безпеки під час роботи з пилкою передбачені гальмо ланцюга та ручка гальма ланцюга миттєво зупиняють ланцюг у разі відбою; блокувальний важіль газу для запобігання випадковому вмиканню; вловлювач ланцюга для вловлювання ланцюга в разі розриву або зіскакування; захисне пристосування оберігає руку, що стискає задню ручку від випадкового потрапляння гілок. Бензопила складається з високоякісних комплектуючих, що істотно впливає на термін експлуатації та має заводську конструкцію.
Пила Grand БЖ-4500 ідеальний помічник з догляду за молодим лісом, будівництвом із дерева та заготівлі дров. Купити бензопилу Ви зможете в інтернет-магазині "Хазяїн". Ми пропонуємо чудову якість за чудову ціну.
Особливості:
- металевий корпус
- ударостійкі кришки
- два поршневі кільця
- хромовані стінки циліндра
- високоякісний протиударний пластик
- низький рівень вібрацій і шуму
- підвищений ресурс двигуна
- аварійна зупинка ланцюга
- автоматичне змащення ланцюга
- праймер (підкачування) для легкого запуску
Технічні характеристики бензопилка Grand БЖ-4500
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 4500 ватів (6,1 кінських сил)
- Об'єм двигуна — 52 кубічних сантиметри
- Оберти максимум — 11000 на хвилину
- Об'єм бака для бензину — 0,55 літра
- Об'єм оливного бака — 0,26 літра
- Система подавання оливи — автоматична
- Легкий старт — є
- Довжина шини — 45 сантиметрів
- Ланцюг — 72 ланки з кроком 0,325
- Вага — 5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- пила бензинова GRAND БП-4500
- шина — 1 шт.
- ланцюг — 1 шт.
- ємність для приготування паливної суміші
- ключ універсальний
- зубчастий упор
- картонна упаковка
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 808 ₴









