
Бензопила Grand БП-52 (праймер, легкий старт, об'єм двигуна 52 куб см, шина 45 см)
3 500 ₴
2 808 ₴
- Готово до відправки
Опис
Бензинова пила Grand БП-52 з плавним пуском, ланцюг супер зуб
Бензопила Grand БП-52 — це чудовий вибір якісного інструменту, необхідного для дачників і власників приватних будинків. Інструмент має досить потужний двигун і високу швидкість різання. Хочеться зазначити наявність антивібраційної системи, покращеної системи запалювання, автоматичного змащення ланцюга та блокування кнопки увімкнення.
Для безпеки під час роботи з пилкою передбачені гальмо ланцюга та ручка гальма ланцюга миттєво зупиняють ланцюг у разі відбою; блокувальний важіль газу для запобігання випадковому вмиканню; вловлювач ланцюга для вловлювання ланцюга в разі розриву або зіскакування; захисне пристосування оберігає руку, що стискає задню ручку від випадкового потрапляння гілок. Кришка стартера бензопили виготовлена з металу.
Пила Grand БЖ-52 ідеальний помічник з догляду за молодим лісом, будівництвом із дерева та заготівлі дров. Купити бензопилу Ви зможете в інтернет-магазині. Ми пропонуємо чудову якість за чудову ціну.
Особливості:
- хромовані стінки циліндра;
- низький рівень вібрацій і шуму;
- праймер для підкачування палива;
- легкий старт;
- аварійна зупинка ланцюга;
- автоматичне змащення ланцюга;
- простота в обслуговуванні
Технічні характеристики бензопилка Grand БЖ-52
- Двигун — бензиновий, двотактний, одноциліндровий
- Потужність двигуна — 3800 ватів (5,2 кінських сил)
- Об'єм двигуна — 52 кубічних сантиметри
- Оберти максимум — 11000 на хвилину
- Об'єм бака для бензину — 0,55 літра
- Об'єм оливного бака — 0,26 літра
- Система подавання оливи — автоматична
- Легкий старт — є
- Довжина шини — 45 сантиметрів
- Ланцюг — 72 ланки з кроком 0,325
- Вага — 5 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- бензопила Grand БЖ-52;
- пиляльна шина;
- пиляльний ланцюг;
- ключ універсальний;
- зубчастий упор;
- захисний чохол;
- бачок для приготування паливної суміші;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 45 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.2 к. с. |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Витрата палива | 1 л/год |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3800 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
- Ціна: 2 808 ₴









