Віброшліфмашина Луч-Профі ПШМЛ-580/2Е — потужна та легка шліфувальна машина потужністю 580 Вт, що підходить для багатоцільового шліфування, з вбудованим відсмоктуванням пилу та отвором для пилу для чистішої роботи.
Ергономічна ручка з м'яким покриттям забезпечує комфортне тривале використання. Кріплення паперу за допомогою липучки для більшої універсальності та швидкості, а пилонепроникний спусковий механізм із функцією блокування дає змогу тривале використання шліфування.
Віброшліфмашина Промінь ПШМЛ-580/2Е має в комплекті ДВІ знімні підошви для шліфування. Одну — прямокутної форми, розміром 9 х 187, другу — трикутної форми, розміром 149 х 149 х 100.
Кутова форма підошви шліфувальної машини дає змогу вам працювати у важкодоступних місцях, недоступних традиційним прямокутним шліфувальним машинам. Ви легко досягнете чудового оброблення у вузьких кутах, вузьких просторах і вздовж гострих крайок для будь-якої роботи з деревооброблення або проєкту з догляду вдома.
Потужний двигун шліфмашини Промінь здійснює 6000-12000 обертів за хвилину з високоексцентричною випадковою орбітою для більшої площі шліфування, меншої кількості повторного шліфування й отримання гладкої поверхні.
Легкий дизайн і зручна ручка зменшують втому та вібрацію.
Інтегрована система збирання пилу використовує всмоктування для переміщення тирси та інших дрібних частинок у багаторазовий пластиковий контейнер для пилу. Його легко спорожнити та легко очистити. У вашій майстерні залишиться менше пилу та менше подразнювальних речовин у повітрі.
Система гачків і петель на подушках і шліфувальній основі забезпечує швидку та легку заміну шліфувального паперу.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 580 Вт |
| Вага | 1.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Промінь профі |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | дельта |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
- Ціна: 1 000 ₴

