
Шурупокрут ЛУЧ-Профі СШЛ-950-2 (закручує шурупи макс.6 x 50 мм у деревині, свердління в сталі 10 мм,2 ск)
950 ₴
- Готово до відправки
Компанія ЛУЧ-Профі представляє Мережевий Дриль-Шурупокрут ЛУЧ-Профі СШЛ-950/2 зі зручністю та легкістю в користуванні, типовими для акумуляторного інструменту, але з додатковою перевагою як безперервна потужність і продуктивність.
Цей електроінструмент отримує енергію безпосередньо від мережі — немає потреби заряджати або замінювати акумулятор. Мережевий Шурупокрут Луч-Профі СШЛ-950/2 легший і менш громіздкий, ніж акумуляторний дриль-шурупокрут, що забезпечує неперевершену зручність.
Цей електроінструмент ідеально підходить для всіх різновидів свердлильних робіт у будинку та за його межами. Водночас мережевий шнур забезпечує максимальну свободу дій.

Мережева Дриль-Шурупокрут ЛУЧ-Профі СШЛ-950/2 має ДВІ механічні швидкості. Обидві параметри швидкості мають зручну регульовану швидкість, керовану кнопкою, для плавного пуску та повного контролю під час роботи.
- Перевіряє отвори в дереві до 25 мм.
- Свердління отворів у сталі макс.10 мм
- Закручує шурупи макс.6 x 50 мм по м'якій деревині/сосновій деревині.
- Підсвічування робочої зони.
Мережева Дриль-Шурупокрут ЛУЧ-Профі СШЛ-950/2 вирізняється низьким енергоспоживанням, що робить дриль більш екологічно чистим, порівнюючи з інструментами з батарейним живленням. Пряме під'єднання до джерела живлення унеможливлює втрати енергії, пов'язані з заряджанням і використанням акумулятора, виробляючи на 90% менше CO2, порівнюючи з акумуляторною дриллю NiCd на 12 В. До того ж додається додаткова зручність безперервного електропостачання — у 98% випадків у домашніх умовах розетка розміщена на відстані всього 4 метри.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Промінь профі |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 950 Вт |
- Ціна: 950 ₴

