
Болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125-1300 (гольчастий підшипник у голові)
1 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка (вугляна шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1300 125 мм — це універсальна ручна кутова шліфувальна машина стане дуже корисним доповненням вашої майстерні або в гаражі.
Вона гарна для видалення іржі, шліфування, вирівнювання поверхонь, різання металевих виробів.
- Потужний і стабільний двигун потужністю 1300 Вт: найкращий помічник для ваших домашніх робіт. Ви можете відчути потужність цього двигуна, а велика потужність означає, що ви можете виконувати більше складних завдань.
- Один інструмент — три функції: ви можете виконувати роботи з різання, шліфування та полірування за допомогою різних дисків. І ця кутова шліфувальна машина може працювати бездоганно незалежно від матеріалу, чи то камінь, пластик, метал.
- Якір і статор залити лаком для захисту від пилу, підвищуючи моторесурс двигуна
- Додаткова ручка та знижує вібрацію й забезпечує більший баланс, тонкий корпус дає відчуття комфорту та знижує втому під час виконання більшості повсякденних завдань.
- Голчастий підшипник у голові для довговічності
Голчастий підшипник у голові. Болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1300
Технічні характеристики Болгарка (вуглецева шліфмашина) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1300:
- Максимальна потужність: 1300 Вт
- Швидкість холостого ходу: 11 000 об./хв
- Діаметр диска: 125 мм
Комплектація болгарки Луч 125/1300:
- Допоміжна ручка
- Вугільні щітки
- Ключ
- Захисний кожух
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь профі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 100 ₴

