
Болгарка Мінськ МШМ-180/2200 (плавний пуск, модернізована крильчатка якоря, потужність 2,2 кВт)
1 800 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Болгарка Мінськ МШМ 180/2200 — чудовий інструмент, призначений для виконання різних відрізних і шліфувальних работ. Ця модель має високу потужність 2200 Вт, а робочий діаметр кола становить 180 мм. Максимальна кількість обертів за хвилину становить 11000. Наявність плавного пуску забезпечує комфортну роботу з інструментом, тому що повністю унеможливлює ривки під час вмикання. Корпус редуктора виготовлений із металевого сплаву, що забезпечує захист болгарці від механічних пошкоджень. Завдяки потужній модернізованій крильчатці, потрапляння на обмотування двигуна пилу та забруднень істотно знижується. Ергономічний дизайн болгарки передбачає подовжену ручку, також для безпечної роботи є міцний захисний кожух.
Особливості:
- Легка вага
- Плавний пуск
- Висока потужність
- Якісне збирання
- Магнієвий корпус редуктора
- Модернізована крильчатка
Технічні Характеристики болгарка Мінськ МШМ-2200
- Живлення 220 В, 50 герц
- Максимальна потужність — 2200 ват
- Діаметр диска — 180 мм
- Оборити - 11000 за хвилину
- Регулювання обертів — немає
- Блокування кнопки увімкнення — є
- Різь шпинделя — М14
- Вага — 3,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minsk |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 800 ₴


