Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор Grand ПЕ-2500 — надійний інструмент побутового класу, що застосовується в будівництві та ремонті. Основним призначенням перфораторів такого типу (бочкові) є демонтаж керамічної плитки, штукатурок, пророблювання штроб, свердління з ударом особливо твердих матеріалів. Справлятися з такими складними завданнями перфоратор Grand ПЕ-2500 PRO може завдяки високій потужності (2500 Вт), а також силі удару 6,2Дж.
Основні переваги перфоратора Гранд:
- Потужна сила удару;
- 4 робочі режими;
- Антивібраційна система на основній ручці;
- Металевий корпус;
- Висока потужність двигуна;
- Широкі вентиляційні канали;
- Чудова якість збирання від чеської торгової марки.
Робочі показники моделі ПЕ-2500:
- Потужність 2500 ватів;
- Швидкість холостого ходу 8500 об/хв;
- Число ударів 4500 за хвилину;
- Патрон SDS+ 30 мм;
- Вага інструмента 4,8 кг.
Комплект постачання товару:
- Перфоратор бочковий Гранд ПЕ-2500;
- 3 сверла, пика, зубило;
- Ключ;
- Смазка;
- Пилозахист;
- Лінійка;
- Валіза.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Вага | 4.8 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість ударів | 4500 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Максимальна сила удару | 6.2 Дж. |
- Ціна: 1 600 ₴

