Опис
Болгарка Вітязь МШУ 230-2750 — це потужна болгарка, призначена для шліфування, різання, зачищення, обдирки, полірування металу, видалення іржі та старих шарів фарби. Потужність цієї болгарки дає змогу працювати їй не тільки для металу та цегли, а й для бетону. Болгарка Вітязь МШУ 230/2750 є однією з найпотужніших болгарок продукції Вітязь. Завдяки потужній модернізованій крильчатці, потрапляння на обмотування двигуна пилу та забруднень істотно знижується. Характерною перевагою болгарки Вітязь МШУ 230/2750 є наявність плавного пуску. Ця особливість цієї болгарки запобігає вислизанню її з рук під час увімкнення, чим гарантує оптимальну безпеку роботи. Болгарка Вітязь МШУ 230/2750 має поворотну ручку, завдяки якій зумовлений максимальний комфорт роботи. Також ця модель обладнана системою трибічного кріплення ручки та можливістю швидкої заміни щіток, не вдаючись до послуг сервісного центру. Корпус створений із міцного пластику.
Особливості:
- Висока потужність двигуна;
- Підвищений захист від забруднень і пилу;
- Плавний пуск;
- Можливість швидкої заміни щіток;
- Система трибічного кріплення колодки;
- Корпус із міцного пластику;
- Поворотна ручка.
Комплектація
- Болгарка Вітязь МШУ 230/2750;
- Оригінальне картонне паковання;
- Інструкція з експлуатації;
- Захист для диска (шкіру);
- Допоміжна ручка;
- Ключ, для швидкої заміни диска;
- Щітки.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2750 Вт |
| Вага | 5.1 кг |
| Виробник | Витязь |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Білорусь |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 3 300 ₴

