
Перфоратор Вітязь ПЕ-1400 ДФР (швидкознімний патрон, сила удару 3 Дж, набір бурів)
2 850 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
Опис
Перфоратор Вітязь ПЕ-1400 ДФР потужний побутовий перфоратор, призначений для свердління, перфорування й довбання. Корпус перфоратора виготовлений зі зручного вінілового пластику з прогумованою ручкою, що дає змогу з комфортом робити потрібну роботу. Кнопкою вмикання можна регулювати оберти двигуна, це дуже зручно для різних типів робіт і матеріалів. Перфоратор Вітязь ПЕ-1400 призначений для свердління з ударом у цеглі, бетоні, камені, а також для свердління без удару в дереві, сталі, кераміці та синтетичних матеріалах. Дає змогу прокладати канали кабелю, видаляти керамічну плитку.
Перфоратор Вітязь ПЕ-1400 ДФР обладнаний двигуном потужністю 1400 Вт, що досить для тривалої роботи. Інструмент обладнаний патроном SDS-Plus, який забезпечує високоефективне передавання зусилля від інструмента до бура або зубила, надійно захищений від потрапляння пилу та дасть змогу швидко змінювати бур і зубил. У основі шнура перфоратора використана система вільного обертання кабелю, що перешкоджає його шару навіть у мінусову температуру.
Технічні характеристики Перфоратор Вітязь ПЕ-1400 ДФР :
- Живиться від мережі — 220 вольтів
- Частота тока - 50 герц
- Розташування двигуна — горизонтальне
- Потужність — 1400 ватів
- Тип хвостовика — SDS-PLUS
- Режими роботи — свердління, свердління з ударом, удар
- Реверс — є
- Оберти холостого ходу — 870 обертів за хвилину
- Енергія удару — 3 джоулі
- Кількість ударів — 4850 ударів за хвилину
- Діаметр свердління в бетоні — до 26 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління дерева — 30 мм
- Вага — 3 кг
- Гарантія — 12 місяців
Особливості:
- Потужний крутний момент
- Надійний редуктор
- Реверс
Комплектація
- Піка
- Зубило
- 3 бура
- ДФР патрон
- Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Білорусь |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 870 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 2 100 ₴

