Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перфоратор Вітязь ПЕ-1400 ― потужний інструмент, призначений для свердлильних робіт.
Перфоратор обладнаний функцією реверсу та здатний працювати в 3 режимах: свердління, удар, свердління + удар.
Ця модель має пряме розташування двигуна потужність якого становить 1400 Вт.
Ударний механізм може забезпечувати до 4850 ударів за хвилину, водночас сила кожного окремого удару досягає 3 Дж.
Кнопкою вмикання можна регулювати оберти двигуна, це дуже зручно для різних типів робіт і матеріалів.
Корпус перфоратора Вітязь ПЕ-1400 зроблений зі зручного вінілового пластику з прогумованою ручкою, що дає змогу з комфортом робити потрібну роботу.
Особливості:
- Низький рівень вібрації
- Ергономічна форма корпусу
- Фірмовий ударний механізм
- Пилозахищені підшипники
- Ефективна система вентиляції
Технічні характеристики:
- Тип патрона — SDS-Plus
- Напруга мережі — 220 В/50 Гц
- Потужність — 1400 Вт
- Число обертів — 870 об/хв
- Енергія удару — 3 Дж
- Частота ударів — 4850 уд./хв
- Вага — 2,7 кг
Комплектація
- Перфоратор Вітязь ПЕ-1400
- Піка та зубило
- 3 бура
- Кейс пластиковий
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
Гарантія: 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Витязь |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3200 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 2 300 ₴






