
Стрічкова шліфмашина Вітязь ЛШМ-1180, ширина 457*76 мм, потужність 1180 Вт
2 500 ₴
- В наявності
Опис
Стрічкова шліфмашина Вітязь КШМ-1180 використовується для шліфування великих поверхонь із різних матеріалів, як-от пластик, дерево, метал, шпаклівка, лакофарбові покриття. Ця модель має потужний двигун в 1180 Вт, здатний розвивати швидкість руху шліфувальної стрічки до 260 метрів/хвилину. Електронне регулювання швидкості руху шліфувальної стрічки дає змогу оптимально підібрати оберти залежно від оброблюваного матеріалу. Шліф-стрічка має стандартні розміри — 457 х 76 мм. Шліфмашина обладнана затискним важелем, за допомогою якого можна швидко замінити шліфувальну стрічку без використання додаткових інструментів. Також на корпусі виробу є спеціальний регулювальний гвинт для точного встановлення стрічки на напрямних роликах.
Корпус шліфмашини Вітязь ЛШМ-1180 виготовлений з ударостійкої пластмаси високої якості. Кнопка пуску має можливість фіксації в ввімкненому положенні для комфорту під час тривалої роботи. Передня частина інструмента виготовлена з металу. Обладнана ця модель поліпшеною системою вентиляції та вбудованою системою пиловідсмоктування, призначеною для збирання пилу в мішок пилу. Гумові накладки на ручці інструмента дають змогу уникнути ковзання під час роботи. Додаткова D-подібна ручка, що йде в комплекті, передбачає надійне утримання інструмента обома руками.
Особливості:
- Високий експлуатаційний ресурс
- Потужний двигун
- Надійний натяжний механізм
- Швидка заміна шліфувальної стрічки
- Регулювання обертів
- Покращена система вентиляції
- Металева передня частина
- Блокування кнопки увімкнення
- Ергономічний дизайн
- Зручні ручки
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1180 Вт |
| Виробник | Витязь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Довжина стрічки/листа | 457 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 260 м/хв |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 2 500 ₴



