Опис
Дрель CROWN CT10130 — ударний дриль професійного класу, з гарною потужністю, з ключовим патроном діаметром 13 мм, системою регулювання обертів і функцією реверсу. Призначена для свердління отворів у дереві та металі, а також свердління з ударом отворів у цеглі, бетоні та кераміці. Характеризується інструмент універсальністю, продуктивністю, безпекою та зручністю в роботі, якісно справляється із широким колом завдань.
Двигун цієї моделі розвиває потужність 810 Вт, він ретельно збалансований і має належний рівень ізоляції та охолодження. Максимальні оберти становлять 2800 об/хв, а частота удару — 44800 уд./хв.
CROWN CT10130 має металевий корпус редуктора, який забезпечує додаткову міцність і тепловідведення.
Інструмент виготовлений в ергономічному дизайні. Ручка обладнана гумовими вставками та має ергономічну форму для забезпечення комфорту та запобігання вислизанню з рук. Додаткова ручка, що йде в комплекті, дає можливість фіксації в діапазоні 360 градусів для настроювання оптимального хвату.
Особливості:
- Якісне збирання
- Металевий корпус
- Функція реверсу
- Регулювання обертів
- Блокування
- Ефективне охолодження
- Прогумований держак
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Тип дриля: Ударна
- Клас обладнання: Професійний
- Тип патрона: Ключовий
- Кількість режимів: 2 (свердління/свердління з ударом)
- Потужність: 810 Вт
- Напруга: 220 В
- Сила струму за напруги 230 В: 3,9 А
- Кількість обертів: 0 - 2800 об./хв
- Частота ударів: 44800 уд./хв
- Діаметр патрона: 13 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні: 16 мм
- Максимальний діаметр свердління в деревині: 30 мм
- Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм
- Гарантія офіційна 36 місяців
Комплектація
- дрель CROWN CT10130
- додаткова ручка
- обмежувач глибини
- ключ
- інструкція
- картонна коробка
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Ключовий |
| Виробник | Crown |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
- Ціна: 2 819 ₴










