
Шурупокрут мережевий Беларусмаш БСШ 1050, об./хв 0-800, потужність 1050 Вт,діаметр свердління 10 мм
670 ₴
- В наявності
Опис
Шурупокрут Беларусмаш БШ -1050 інструмент, який призначений для свердління без удару та роботи з нарізними кріпленнями. Беларусмаш чудовий приклад якості, який перевірений часом і багатьма майстрами. Беларусмаш БШ -1050 обладнаний електромотором 1050 Ватів і багатоступеневим редуктором дають змогу працювати з матеріалами різної щільності. Важливо зазначити, що обмотка якоря електродвигуна має дуже якісну термоізоляцію, а це означає, що електродвигун шурупокрута Беларусмаш стійкий до навантажень і довго слугуватиме. Дев'ять позицій крутного моменту в редукторі шурупокрута Беларусмаш БШ -1050 дають можливість працювати з крихкими та міцними матеріалами. Коли потрібно вкрутити шуруп у тендітний матеріал, досить поставити редуктор на першу позицію та шуруп не піде далі різі. Один із функціоналів шурупокрута Біларусмаш БСШ -1050 є реверс, який дає змогу перемикати бік обертання електродвигуна. Така здатність впливає на швидкість і зручність роботи, тому що дає можливість закручувати та викручувати нарізні кріплення. Також мережевий шурупокрут Беларусмаш БШ -1050 обладнаний швидко затискним наполовину металевим патроном. Цей патрон надійно та швидко фіксує свердло або біту без затягування ключем. За всіма стандартами електроінструмента мережевий шурупокрут Беларусмаш БШ -1050 заслуговує на свою популярність.
Технічні характеристики
- Напруга 230 В
- Частота 50 Гц
- Споживана потужність 1050 Вт
- Оберти холостого ходу 0-800 об./хв
- Максимальний діаметр свердління 10 мм
Технічні особливості:
- реверс для зміни боку обертання
- швидко затискний патрон
- якісний електродвигун 1050 Ватів
- фіксація кнопки вмикання
- багатоступеневий редуктор
- дев'ять позицій крутного моменту
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Беларусмаш |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Країна виробник | Білорусь |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 9 |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
- Ціна: 670 ₴

