Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Лобзик ІНТЕРСКОЛ МП-85/600Е — це надійний інструмент високої якості, який застосовується в столярному виробництві. За допомогою цієї моделі Ви зможете розпиляти різні типи матеріалів, як-от: фанера, ДСП, ламінат, пластик, метал. Потужність цього інструмента дає змогу виконувати завдання різних рівнів складності. З лобзиком ІНТЕРСКОЛ МП-85/600Е дуже комфортно працювати завдяки низькому рівню шуму та вібрацій, малій вазі та високій продуктивності.
ОСОБЕННОСТИ:
- Електронний регулятор частоти подвійних ходів
- Кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі
- Можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво
- Адаптер для пилососа
- Швидка заміна полотна
- Металевий корпус редуктора
- Лита підошва
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Лобзик Інтерскол МП-85/600Е
- Пилочка для дерева
- Адаптер для під'єднання пилососа
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Споживана потужність: | 600 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Глибина пропилу: | - в дереві: 85 мм - в алюмінії: 15 мм - у сталі: 8 мм |
| Кількість ходів за хвилину: | 500-3000 |
| Кут нахилу платформи: | +/- 45º |
| Вага: | 2,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Интерскол |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Нахил підошви | 45 град. |
- Ціна: 2 500 ₴

