
Електролобзик Інтерскол МП-100/700 (пропил 100 мм)
3 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Лобзик Інтерскол МП-100/700Е — високоякісний інструмент професійного класу, призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату, пластику, металу. Застосовується лобзик переважно в столярному виробництві. Ця модель досить потужна — 705 Вт, що цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів дає змогу задати швидкість ходу пилки, що дасть змогу працювати з матеріалами різної твердості. Серед відмітних особливостей електролобзика Інтерскол МП-100/700Е варто зазначити низький рівень вібрацій і шуму, оптимальну вагу та зручний ергономічний дизайн.
Особливості:
- електронний регулятор частоти подвійних ходів;
- кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі;
- можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво;
- примусовий здування тирси з лінії різання;
- надійне кріплення пилки;
- лита підошва
- місце для зберігання ключа.
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Споживана потужність: | 705 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Глибина різу: | -сталь: 10 мм -колірні метали: 20 мм -дерево: 100 мм |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Число подвійних ходів за хвилину: | 700-3000 |
| Угол реза: | +/- 45º |
| Вага: | 3,0 кг |
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Лобзик Інтерскол МП-100Е
- Ключ шестигранний
- Пилочка для дерева
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 705 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
- Ціна: 3 000 ₴






