
Дискова пила Інтерскол ДП-235/2000 М, діаметр диска 235 мм, глубина пропилювання 85 мм, 4200 оберт/хвилина
5 500 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Розміри пилкового диска: | 235*30*2,5 мм |
| Максимальна кількість обертів:: | 4200 об./хв |
| Глибина пропилу: | кут 90o — 85 мм кут 45o — 60 мм |
| Вага: | 7,8 кг |
ОПИС:
Пила дискова Інтерскол ДП-235/2000M — це надійний інструмент високої якості, який використовується в столярному виробництві. Ця модель має потужний двигун (2000 Вт), завдяки якому Ви швидко та якісно розпилюєте заготівки з деревини, ДСП, OSB, ламінату. Пила дискова Інтерскол ДП-235/2000M — дуже комфортна в роботі завдяки низькому рівню шуму та вібрації, а також завдяки можливості зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи. Застосування матеріалів і комплектуючих високої якості гарантує тривалий строк експлуатації.
ОСОБЕННОСТИ:
- Збільшена глибина пропилювання
- Широка опорна платформа
- Плавний пуск
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Пиляльний диск у комплекті
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пила дискова Інтерскол ДП-235/2000М
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Интерскол |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 7.8 кг |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 5 500 ₴
