-33%


Дискова пила Інтерскол ДП-210/1900ЕМ (плавний пуск, регулювання обертів, компенсація потужності під час навантаження)
6 000 ₴
4 000 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Потужність: | 1900 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Розміри пилкового диска: | 210х30х2,5 мм |
| Максимальна кількість обертів: | 5000 об/хв |
| Глибина пропилу: | кут 90o — 75 мм кут 45o — 53 мм |
| Вага: | 6,0 кг |
Опис:
Пила дискова Інтерскол ДП-210/1900ЕМ — це надійний інструмент високої якості, який використовується в столярному виробництві. Дуже гарний функціонал у цій моделі. Ця модель має потужний двигун (1900 Вт), завдяки якому Ви швидко та якісно розпилюєте заготівки з деревини, ДСП, OSB, ламінату. Пила дискова Інтерскол ДП-210/1900ЕМ — дуже комфортна в роботі завдяки низькому рівню шуму та вібрації, а також завдяки можливості зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи. Застосування матеріалів і комплектуючих високої якості гарантує тривалий строк експлуатації.
Особливості:
- Механізм регулювання глибини пропилювання
- Регулювання обертів
- Плавний пуск
- Компенсація потужності під час навантаження
- мережевий кабель 4 метри
- Захист від перевантажень
- Механізм регулювання кута нахилу різання
- Підпружинений нижній захисний кожух
- Зкривний диск у неробочому стані
- Кнопка блокування випадкового увімкнення
- Лита алюмінієва рамка пили
Комплектація
- Пила дискова Інтерскол ДП-210/1900ЕМ
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Интерскол |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 75 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
- Ціна: 4 000 ₴









