
Дискова пила Інтерскол ДП-190/1600М (плавний пуск, 190 мм)
4 500 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 24 місяці |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Розміри пилкового диска: | 190х20х2,5 мм |
| Номінальна напруга: | 220V/50Гц |
| Частота обертання: | 4800 об./хв |
| Глибина пропилу: | угол 90º - 63 мм кут 45o — 45 мм |
| Вага: | 5,6 кг |
ОПИС:
Пила дискова Інтерскол ДП-190/1600M — це надійний інструмент високої якості, який використовується в столярному виробництві. Ця модель має потужний двигун (1600 Вт), завдяки якому Ви швидко та якісно розпилюєте заготівки з деревини, ДСП, OSB, ламінату. Пила дискова Інтерскол ДП-190/1600M — дуже комфортна в роботі завдяки низькому рівню шуму та вібрації, а також завдяки можливості зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи. Застосування матеріалів і комплектуючих високої якості гарантує тривалий ряд експлуатації.
ОСОБЕННОСТИ:
- Збільшена глибина пропилювання
- Широка опорна платформа
- Плавний пуск
- Регулювання глибини та нахилу різання
- Пиляльний диск у комплекті
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Пила дискова Інтерскол ДП-190/1600М
- Пиляльний диск
- Паралельна напрямна
- Ключ
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Вага | 5.6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Интерскол |
| Максимальна глибина пропілу | 63 мм |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 4 500 ₴









