
Перфоратор Інтерскол P-30/900ER (3 режими, 5100 ударів за хвилину, 24 місяці офіційної гарантії)
4 500 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС:
Перфоратор ІНТЕРСКОЛ П-30/900ЕР — це надійний інструмент високої якості, який стане найкращим другом у будівництві та ремонті. За допомогою цього інструмента Ви проведете отвори в різних твердих матеріалах, як-от: камінь, цегла, бетон. Завдяки невеликій вазі цього перфоратора Ви можете використовувати його як дриль. Ви зможете працювати з найтвердішими матеріалами завдяки двигуну, потужність якого становить 900 Вт.
ОСОБЕННОСТИ:
- Три робочі режими
- Електропневматичний ударний механізм
- Електронне регулювання частоти обертання
- Поворотний щітковий механізм
- Запобіжна муфта
- Вугільні щітки захищені від сміття й пилу
- Пилозахисний патрон
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Перфоратор Інтерскол П-30/900ЕР
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Виробник: | Інтерскол |
| Гарантія: | 2 роки |
| Споживана потужність: | 900 Вт |
| Система кріплення інструмента: | sds-plus |
| Номінальна напруга: | 220V/50Hz |
| Макс. діаметр буріння: | у сталі — 15 мм в бетоні — 30 мм в дереві — 38 мм |
| Частота ударів: | 5100 уд./хв |
| Максимальна кількість обертів: | 1050 об./хв |
| Енергія удару: | 3,3 Дж |
| Вага: | 3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 1050 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3.3 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 5100 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: 4 500 ₴





