Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
писання
Характеристики:
- Клас побутовий інструмент
- Тип шліфмашини кутова (болгарка)
- Живлення мережа 220 В
- Споживана потужність 1250 Вт
- Номінальна напруга 230V/50 Гц
- Діаметр кола 125 мм
- Частота обертання 11000 об./хв
- Різь шпинделя М14
- Блокування шпинделя так
- Блокування кнопки увімкнення так
- Вага 1,6 кг
Комплектація
- Болгарка Grand МШУ-125-1250
- Захисний кожух
- Ключ
- Бічна ручка
- Картонне паковання
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
- Ціна: 1 108 ₴

