-12%


Фрезер Grand МФ-2200 (2,2 кВт; 6 швидше; 12 цанга )
3 316 ₴
2 916 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фрезер Grand МФ-2200 призначений для оброблення деревини різного типу та твердості. Апарат використовується для точного фрезерування пазів, крайок і канавок. Міцна конструкція, ударостійкий корпус, ефективна система охолодження забезпечують довговічність інструмента. Опорна плита зроблена з легкого алюмінієвого сплаву, а підошва покрита пластиковою накладкою, що гарантує гладке ковзання інструмента. Кнопка увімкнення з блокуванням забезпечить вам безпечну та безперервну роботу. Регулювання частоти обертання шпинделя та регулятор глибини гарантують точний результат за мінімального навантаження.
Особливості:
- лита алюмінієва основа з пластиковим покриттям
- точне встановлення глибини фрезерування
- паралельний бічний упор
- фіксація шпинделя для швидкої зміни фрез
- плоска верхня поверхня, що полегшує зміну фрез
- комплект із дванадцяти фрез
Технічні характеристики:
- Працює від мережі 220 вольтів 50 герц
- Максимальна потужність — 2200 Вт
- Тип — вертикальний
- Оберти — 12000-30000 за хвилину
- Регулювання обертів — так
- Діаметр затискної цанги — 6/12
- Максимальний хід фрези — 60 мм
- Набор фрез в комплекте - да
- Вага — 6 кг
- Гарантія — 12 місяців
Комплектація
- фрезер Grand МФ-2200;
- паралельний бічний упор;
- затискні втулки під цанги 8/12 мм;
- ключ;
- набір з 12 фрез;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна глибина фрезерування | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 916 ₴
