
Мережевий шурупокрут Grand 950/2 (950 Вт; 2 скорости )
1 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Особливості:
- Дві швидкості
- можливість регулювання крутного моменту
- можливість фіксації кнопки пуску
- висока потужність
- саме затискний патрон
- функція реверсу
- захист від перевантаження
- прогумована ручка
- вбудована підсвітка
Характеристики:
- Працює від мережі — 220 В
- Потужність номіналом — 950 Вт
- Кількість швидкостей — 2
- Оберти на 1 швидкості — 0-350 об/хв
- Оберти на 2 швидкості — 0-1100 об./хв
- Патрон — швидко затискний
- Патрон діаметром 0.8 - 10 мм
- Трещотка - Реверс - да
Комплектація
- Шурупокрут мережевий Гранд ДЕ-950/2
- гарантійний талон
- інструкція з експлуатації
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | GRAND |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Країна виробник | Чехія |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
- Ціна: 1 000 ₴
